Technologia Fujifilm


Technologia Fujifilm

Sercem drukarki Acuity LED 1600II jest atrament, głowice drukujące i systemy utwardzające LED, zaprojektowane specjalnie do współpracy ze sobą.

Wszystkie te elementy są precyzyjnie dostrojone do siebie, aby z imponującą szybkością tworzyć doskonałe obrazy, nawet na trudnych podłożach.

Zastosowana kombinacja technologii umożliwia drukarce Acuity LED 1600II wydruk w kolorze, bieli lub lakieru jednocześnie w pojedynczym przebiegu, bez konieczności ponownego zwijania podłoża.

Ta zaawansowana technologia mogła powstać dzięki zaangażowaniu Fujifilm w badania i rozwój. Urządzenie, które otrzymuje użytkownik, jest elastyczne, niezawodne i przyjazne środowisku.

Lampy Fujifilm LED UV

Opatentowany system lamp LED w drukarce Acuity LED 1600II jest precyzyjnie ustawiony do utwardzania własnego atramentu Uvijet w dwuetapowym procesie utwardzającym. Małe, niskoemisyjne lampy LED, umieszczone w pobliżu głowicy, unieruchamiają kroplę, podczas gdy główne lampy utwardzające LED dokonują pełnego utwardzenia wydruku, który jest natychmiast gotowy do użycia. Regulowana pozycja lampy umożliwia precyzyjne utwardzanie.

Głowice Fujifilm Dimatix

Drukarka Acuity LED 1600II wykorzystuje osiem głowic drukujących Q-class. Są to głowice o wysokiej częstotliwości, charakteryzujące się precyzją, szybkością i długą żywotnością, także podczas pracy pod obciążeniem. Połączenie technologii regulowanej wielkości kropli VersaDrop™ z precyzyjną kontrolą nakładania, osadzania i utwardzania kropli pozwala drukarce Acuity LED 1600II na tworzenie wysokiej jakości wydruków z dużą szybkością.

Atramenty Uvijet UV

Atramenty Uvijet są znane i doceniane w branży dzięki wysokowydajnym drukarkom wielkoformatowym Fujifilm. Wykorzystując technologię bardzo drobnego rozpraszania Micro-V, umożliwiającą osiągnięcie wyższej pigmentacji, atramenty Uvijet dają wyraźne, ostre obrazy i szeroki gamut kolorystyczny. Dedykowana ośmiokolorowa paleta UV LED do drukarki Acuity LED UV zawiera także kolor biały i przezroczysty lakier. Acuity LED 1600II jest w stanie nakładać kolor, biel lub lakier w pojedynczym przebiegu, oferując tym samym szeroką gamę możliwości kreatywnych.

Masz Pytania?

Napisz, czego potrzebujesz, skontaktujemy się z Tobą niebawem!


[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]